Eskişehir Temizlikçi

Eskişehir temizlikçi hizmeti veren firmamız olarak ev ofis iş yeri ve mağaza gibi yerler için sunmuş olduğumuz temizlik hizmeti ile sizlerin yanındayız. Bununla birlikte firmamızdan gündelikçi temini için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız olarak farklı kategorilerde profesyonel anlamda temizlik hizmeti veriyoruz. Ev, iş yeri, ofis, apartman temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmetlerimiz ile insanların hayatını kolaylaştırıyoruz. 

Hayatın her alanında mutlak bir ihtiyaç olan temizliğin periyodik olarak yapılması sağlık bakımından ve psikolojik bakımdan bir gerekliliktir. Temiz ve düzenli olmayan bir iş yerinde kimseye çalışmak istemez veya böyle biri evde kimse yaşamak istemez. Ayrıca temizliği yapılmamış ve hijyen sağlanmamış bir ortamda insan sağlığı da riske girer. Bu nedenle yaşam ve çalışma alanlarının düzenli olarak temizliğinin önemi büyüktür.

İş Yerlerinde Temizlik

Eskişehir temizlikçi firmamız çalışma alanlarınız olan iş yerleriniz için en iyi temizlik hizmetini sunmak üzere sizlere bir telefon kadar yakın. Ofis iş yeri ve mağaza gibi yerlerin temizliği konusunda profesyonel desteğe ihtiyacınız olması halinde bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kalabalık insan gruplarının bir arada çalıştığı mekânlar olan iş yerlerinde temizlik aksatılmadan yapılması gereken bir iştir. Temizliğin yapılması ve hijyenin sağlanması daha kaliteli bir çalışma ortamı sunar. Firmamız olarak mağaza ofis ve dükkân gibi iş yerlerinin temizliği konusunda alanında uzman olan personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Firma ekibimiz özel ekolojik deterjanlar kullanarak iş yerlerinizin derinlemesine temizliğini sağlar. 

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım? 

İnşaattan henüz çıkmış yeni bir binaya taşındıysanız ya da eviniz tadilat gördüğü ise bu durumda inşaat sonrası temizlik hizmeti için Eskişehir temizlikçi Özüm kurumsal temizlik firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik normal ev ya da iş yeri temizliğine kıyasla daha zahmetlidir. Bu nedenle inşaat sonrası temizlik bireysel olarak oldukça zor olur. Bu noktada Eskişehir'de her mahalleye profesyonel hizmet götüren temizlik firmamız ile iletişim kurarak eviniz ya da ofisiniz için inşaat sonrası temizlik hizmeti talep edebilirsiniz. 

Eskişehir'de Apartman Temizliği Hizmeti

Eskişehir temizlikçi firmamız olarak bina ve apartman temizliği konusunda hizmet veriyoruz. Firmamız apartman merdivenleri merdiven korkulukları asansör ve apartman girişleri gibi alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri için sizlere bir telefon kadar yakın. Bilindiği gibi apartmanlarda pek çok insanın ortak olarak kullanmış olduğu alanlar vardır. Bu alanlar arasında yer alan merdiven ve asansör gibi kısımların periyodik olarak temizliğinin yapılması insan sağlığı açısından büyük önem arz eder. Firmamızdan haftalık ya da aylık olarak apartman temizliği konusunda hizmet almanız mümkün. Bununla birlikte haftalık merdiven temizliği personeli için de firmamız ile irtibat kurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eskişehir Ev Temizliği Hizmeti

Eskişehir temizlikçi firmamız olarak yaşadığımız alanlar olan evler için derinlemesine temizlik konusunda sizlere profesyonel firma ekibimiz ile hizmet sunuyoruz. Yaşam alanlarımız olan evler günlük temizliğin yanı sıra haftalık ya da aylık olarak ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir. Yaşanılan ortamın sağlıklı ve kaliteli olabilmesi açısından ev temizliği büyük önemi taşır. Temizliği yapılmayan ve düzenli olmayan bir evde hijyenin sağlanması mümkün değildir. Bu noktada insan sağlığı da riske girmiş olur. Ayrıca temizliği yapılmamış ve hijyen sağlanmamış bir evde insanlar psikolojik olarak da olumsuz yönde etkilenir. Evlerin temiz ve düzenli olması insanlara kendini iyi mutlu ve huzurlu hissettirir. Firmamız olarak ev temizliği konusunda en iyi hizmete sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Eskişehir Temizlik Hizmeti Fiyatları

Eskişehir temizlikçi Özüm kurumsal temizlik firmamız  uzun yıllardan bu yana temizlik sektöründe hizmet veriyor. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz tüm temizlik hizmetleri konusunda müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Firmamızdan hizmet talebinde bulunmak isteyen yeni müşterilerimiz sunmuş olduğumuz temizlik hizmetinin fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Bizler firma olarak birçok farklı alanda temizlik hizmeti veriyoruz. Temizlik hizmeti sunmuş olduğumuz kategoriler arasında ev temizliği iş yeri temizliği inşaat sonrası temizlik ve apartman temizliği gibi temizlik türleri mevcut. Bu hizmet türlerinin fiyatları da kendi aralarında farklılık gösterir. Daha detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Eskişehir Temizlik 


Eskişehir temizlik firmaları olarak yaşam alanlarında profesyonel temizlik için hizmet veriyoruz. Temizlik insan hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Yaşadığımız ortamı temiz tutmak hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan son derece önemlidir. Hijyenin olmadığı bir ortamda sağlıklı kalmak mümkün değildir. Bu nedenle yaşam alanlarının günlük olarak temizliği yapılmalı ve bununla birlikte haftalık ve aylık dip, köşe temizlik yapılması gerekir. Yaşadığımız ortamın kaliteli bir ortam olması için periyodik temizlik kesinlikle ihmal edilmemelidir. Firmamız olarak ev temizliği iş yeri temizliği ve diğer yaşam alanlarının temizliği konusunda profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. 

Ev Temizliği Hizmeti 

Eskişehir temizlik firmamızdan evinizin günlük haftalık ve aylık temizliği konusunda hizmet alabilirsiniz. Gündelikçi temini ve haftalık ya da iki haftalık temizlik hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun konusunda uzman ekibimiz yer döşemelerinden banyoya kapılardan mutfak temizliği ve camlara kadar her noktada hijyenik temizlik sağlar. Firma ekibimiz evinizi temizlerken insan sağlığına zarar vermeyen deterjanlar kullanır. Mutfak temizliği ayrı bir özen gerektirdiği için bu alanda daha titiz hareket edilir. Özel yağ çözücü deterjanlar ile mutfak zemini ve fayanslar yağdan arındırılır. Yine yağ çözücü deterjanlar ile davlumbaz ocak ve aspiratör temizliği yapılarak mutfağınız hijyenik hale getirilir. 

Ofis Temizliği 

Eskişehir temizlik firmamızdan talep edeceğiniz hizmet türlerinden biri de ofis temizliğidir. Bilindiği gibi ofisler kalabalık insan gruplarının bir arada çalışmış olduğu alanlardır. Bu nedenle ofis temizliği en az ev temizliği kadar hatta daha da önem taşır. Ofislerin temizlenmesi genellikle ekip halinde yapılır. Ofis temizliği yapılırken ofisteki işlerin aksamaması adına çalışma saatlerinin dışında ya da hafta sonları temizlik hizmeti verilir. Firmamız olarak ofis temizliğini profesyonel ekibimiz ile kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve ofislerde daha hijyenik ve temiz bir ortam sunuyoruz. Ofislerin temiz olması çalışanların kendilerine işlerine daha iyi verebilmelerini sağlar. Bizler de bu anlamda ofislerin çalışanlar ve işverenler adına temiz olması için en iyi hizmeti sağlıyoruz. 

Apartman Temizliği

Apartmanlar pek çok insanın ortak kullanım alanlarıdır. Özellikle apartman merdivenleri ve apartman bahçelerinin düzenli ve temiz tutulması çok önemlidir. Merdivenler her ne kadar asansör olsa da sıklıkla kullanılan ortak kullanım alanlarıdır. Merdiven temizliği ve bahçe temizliği yapılarak apartmanların temiz ve yaşanabilir hale getirilmesi büyük önemi taşıyor. Özellikle apartman bahçelerinde düzensiz ve pis bir görünüm apartmanların kalitesini de düşürür. Bununla birlikte sağlık bakımından da temiz olmayan bahçe ve apartman merdivenleri risk taşır. 

Bu nedenle apartmanların bahçe ve merdivenlerinin periyodik olarak temizliğinin yapılması gereklidir. Eskişehir temizlik firmamız ile irtibat kurarak apartman merdiven temizliği ve bahçe temizliği konusunda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Apartman temizliği için haftalık 2 haftalık ya da aylık olarak temizlik hizmeti talebinde bulunmanız mümkün. 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik profesyonellik gerektiren zorlu bir temizlik türüdür. İnşaattan çıkmış yeni binalar ya da tadilat görmüş olan evlerin temizlenmesi için Eskişehir temizlik firmamız olarak müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. İnşaat ya da tadilattan arta kalan harç, alçı, kireç gibi kalıntılar profesyonel temizlik gerektirir. Firmamız ile iletişim kurarak hizmet talebinde bulunmanız halinde temizlik hizmeti alacağınız alanın durumuna ve büyüklüğüne göre adresinize ekip gönderilir. Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak adına hangi alanların temizliğinin yapılacağı konusunda sizden bilgi alır ve temizlik işine başlar. 

Temizlik Hizmeti Fiyatları 

Eskişehir temizlik hizmeti sunan firmamızdan ev temizliği, ofis temizliği, apartman ve merdiven temizliği hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca bahçe temizliği ve inşaat sonrası temizlik de firmamız tarafından sunulan hizmet kategorisinde yer alıyor. Firmamıza en çok yöneltilen sorulardan biri de sunulan temizlik hizmetinin fiyatlarıdır. Firmamız olarak sunmuş olduğumuz temizlik hizmetini en iyi şekilde ve avantajlı fiyatlar ile sunuyoruz. Temizlik hizmeti alacak olduğunuz alana göre ekip sayısı artar ya da azalır. Bu durum fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Firmamız tarafından sunulan temizlik hizmetinin ayrıntıları ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Eskişehir Zemin Temizliği

Eskişehir Zemin Temizliği


Eskişehir zemin temizliği firmamız olarak Eskişehir'de profesyonel anlamda hizmet sunan temizlik şirketiyiz. Ev temizliği, ofis ve iş yeri temizliği, apartman temizliği ve inşaat sonrası temizlik bizim işimiz. Temizlik artık bir sektör haline gelmiştir ve günümüzde bu alanda hizmet sunan pek çok farklı firma olduğunu görüyoruz. İnsan hayatında mutlak bir gereklilik olan temizliğin düzenli olarak yapılması ve hijyen sağlanması son derece önemlidir. Temizliğin olmadığı bir yerin sağlıklı olması mümkün değildir. Yeme, içme gibi bir ihtiyaç olan temizlik insan yaşamının kaliteli olmasını sağlar. Birey ve toplum sağlığı adına yaşam alanları her daim temiz olmalıdır. Firmamız olarak eviniz, iş yeriniz ve temizliğe ihtiyaç duyulan her yer için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. 

Eskişehir Ofis Temizliği Firması 

Eskişehir zemin temizliği Özüm kurumsalfirmamız ofisler mağazalar ve dükkân gibi iş yerlerinin temizliği için hizmet veriyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu temizlik hizmeti için profesyonel ekip görevlendirilir. Uzman kadromuz ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile ofis temizliği konusunda sizlerin yanındayız. Firmamız ile iletişim kurarak ofis ve iş yeri temizliği için hizmet talebinde bulunan müşterilerimizin iş yerlerinin temizliğinde insan sağlığına zarar vermeyen ekolojik deterjanlar kullanırız. Ayrıca ofislerde işlerin aksamaması için hafta içi çalışma saatlerinin dışında ya da hafta sonu hizmet veriyoruz. Firmamızın uzman temizlik ekibi sayesinde tüm ofisiniz tertemiz ve pırıl pırıl hale gelir. 

Eskişehir İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Eskişehir zemin temizliği firmamız tarafından sunulan hizmet türlerinden biri de inşaat sonrası temizlik hizmetidir. Oldukça zor bir temizlik türü olan inşaat sonrası temizliğin bireysel olarak yapılması oldukça zorlayıcıdır. İnşaat sonrası temizlik adından da anlaşılacağı üzere ince inşaatı henüz bitmiş ya da tadilat görmüş ev ve ofislerin temizliğidir. Bu temizlik türü sıradan dip köşe temizlikten çok daha farklıdır. Harç, kireç ve alçı gibi kalıntıların temizlenmesi dolap, kapı ve pvc pencere gibi yerlerdeki bantların çıkarılması gibi birçok farklı ayrıntı gerekir. Bu işler ekip halinde yapılmalıdır. Bu noktada uzman ekip ile hizmet veren firmamızla iletişime geçerek inşaat sonrası temizlik hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Eskişehir Apartman Temizliği

Eskişehir zemin temizliği firmamız apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği için sizlere hizmet sunuyor. Merdiven ve asansör gibi yerler apartmanlarda çok sayıda insanın ortak kullanım alanıdır. Gün içerisinde çok fazla insan bu yerleri kullanır ve bu alanlarda bakteri üremesi kaçınılmaz olur. Bu nedenle apartman merdiveni asansör ve apartman girişlerinin periyodik olarak temizlenmesi ve dezenfeksiyon işlemi yapılması son derece önemlidir. 

Firmamız olarak Eskişehir'de tüm semtler için apartman temizliği konusunda profesyonel ekibimiz ile temizlik hizmeti veriyoruz. Ayrıca firmamızdan sürekli olarak haftalık apartman merdiveni temizlik personeli de talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi firmamızın müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. 

Ev Temizliği Hizmeti

Evlerimiz yaşam alanlarımız, huzur bulduğumuz ve sevdiklerimizle birlikte vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Evlerimizin yaşanabilir yerler olması için temizlik ve düzen en gerekli koşuldur. Bu nedenle evimizin temizliğini günlük olarak aksatmadan yaparız. Ancak günlük temizliğin dışında haftalık ve aylık temizlik ile evler ayrıntılı bir şekilde derinlemesine temizlenmelidir. Bu noktada uzman kadro ile hizmet veren Eskişehir zemin temizliği firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet çalışan kişiler ya da evini temizlemeye vakit bulamayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Oldukça avantajlı olan ev temizliği hizmetimizi haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz. Öte yandan günlük temizlik için gündelikçi temini konusunda da firmamız sizlere destek sağlar. 

Eskişehir Temizlik Hizmeti Fiyatları Hakkında Bilgi

Eskişehir zemin temizliği firmamız pek çok farklı alanda sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile Eskişehir'in en çok tercih edilen ve temizlik firması olarak öne çıkıyor. Firmamız ev temizliği ofis temizliği apartman temizliği zemin temizliği gibi alanlarda profesyonel anlamda hizmet veren bir firmadır. Firmamız tarafından sunulan temizlik hizmetinin fiyatları bizden hizmet almak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Firmamız farklı alanlarda temizlik hizmeti sunduğu için sunulan bu hizmetlerin fiyatları da kendi aralarında farklılık gösterir. Firmamız olarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan onlara en iyi temizlik hizmetine uygun fiyatlar ile giriyoruz. Daha detaylı bilgi için Özüm kurumsal temizlik ile irtibata geçebilirsiniz. 

Galeri