My Services

Eskişehir Temizlik Şirketleri

I'm committed to helping more people like you to get the results they want, every day. To make it easy, there are lots of ways you can work with me! The range of services I offer can be tweaked to suit your goals, your business, or your project. And it's worth saying that I specialize in working outside-the-box, so if you're looking for new ways to bring your latest project to life then I'll develop a solution that's truly unique.

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Let’s find the right solution for you. Here you’ll find a detailed rundown of my services to help you decide on the best choice for you. If you have any questions or aren’t sure what to go for, then please get in touch and I’ll be happy to help.

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Want to know more about what I offer? I’m committed to helping more people like you, every day. Check out this page for all the different ways you can work with me.

Eskişehir Bina Temizliği

Eskişehir Bina Temizliği 


Temizlik sektöründe hizmet veren Eskişehir bina temizliği firmamız olarak yaşam alanlarının temizliği konusunda hizmet veriyoruz. İnsan hayatı için bir gereklilik olan temizlik günümüzde artık profesyonel temizlik firmaları tarafından sunulan bir hizmet haline gelmiştir. Pek çok firma bu alan hizmet vererek insan hayatını kolaylaştırıyor. 

Yaşadığımız ortamların günlük ve haftalık olarak temizliğinin yapılması çok önemlidir. Yaşam alanlarının sağlıklı ve kaliteli bir ortam olması için temizlik konusu asla göz ardı edilemez. Eskişehir bina temizliği hizmeti sunan firmamız olarak ev iş yeri ofis mağaza gibi pek çok farklı alanın temizliği konusunda profesyonel çözümler ile sizlerin yanındayız. 

Eskişehir Ev Temizliği

Eskişehir bina temizliği hizmeti konusunda uzman olan firmamız ev temizliği için günlük haftalık ve aylık olarak hizmet verir. Bununla birlikte firmamızdan gündelikçi temini konusunda da destek alabilirsiniz. Eviniz hangi büyüklükte olursa olsun firmamız bünyesinde hizmet veren uzman ekibimiz her bir ayrıntıya dikkat ederek temizlik işlemi gerçekleştirir. Yer döşemeleri camlar, kapılar ve mobilyalar özel deterjanlar ile toz ve kirden arındırılır. Evlerde temizlenmesi en zor yerlerden biri olan mutfaklarda  ise aspiratör ocak ve davlumbaz temizliği için özel yağ çözücü deterjanlar kullanılarak mutfaklarda hijyen sağlanır. 

İş Yeri ve Ofis Temizliği

Eskişehir bina temizliği firmamız olarak evlerinizde olduğu gibi ofis ve iş yerlerinizde de en iyi hizmeti sunuyoruz. Herkesin de bildiği gibi ofis ve iş yerleri kalabalık insan gruplarının beraber işlerini yaptığı çalışma alanlarıdır. Bu nedenle de ofislerin temizliğinin evlerden daha ayrıntılı ve sıklıkla yapılması son derece önemlidir. Ofis temizliği genel olarak ekip işidir ve ofisler için firmamız tarafından temizlik ekibi gönderilerek işlerin çabuk bir şekilde bitirilmesi sağlanır. Çünkü ofislerdeki işlerin aksamaması adına ofis temizliğinin hızlı bir şekilde yapılması çok önemlidir. 

Firmamız olarak ofis temizliğinde işleri aksatmamak için çalışma saatlerinin dışında veya hafta sonları temizlik hizmeti veriyoruz. Firma ekibimiz ofis temizliğini kısa süre içerisinde yapar ve ofislerin hijyenik ve temiz bir hale gelmesini sağlar. Ofislerin temiz olması hem sağlık açısından hem de çalışanların kendilerine iyi hissederek işlerine daha iyi adapte olabilmeleri açısından çok önemlidir. 

Apartman Temizliği Hizmeti

Eskişehir bina temizliği pek çok insanın ortak olarak kullanmış olduğu apartmanların temizliği ile de ilgileniyoruz. Apartman merdivenleri, bahçeleri, asansörleri ve merdiven korkulukları gibi yerlerin temiz tutulması çok önemlidir. Çünkü bu gibi alanlarda insanlar sürekli olarak el teması halindedir ve buralarda bakteri üreyerek enfeksiyon yayılma ihtimali daha fazladır. Bu nedenle bu gibi alanların temizliğinin sıklıkla ve profesyonel bir şekilde yapılması büyük önem arz eder. 

Özüm kurumsal temizlik firmamız olarak apartman merdivenleri, merdiven korkulukları, asansör, apartman bahçeleri gibi alanların temizliği konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte firmamızdan apartman merdiven temizliği konusunda haftalık olarak periyodik hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nedir ve Nasıl Yapılır?

Temizlik kategorilerinden birisi de inşaat sonrası temizlik türüdür. İnşaattan yeni çıkmış olan sıfır binalar veya tadilat sonrası ev temizliği Eskişehir bina temizliği firmamız tarafından profesyonel anlamda gerçekleştirilir. İnşaat veya tadilattan sonra yapılacak olan temizlik normal ev ya da ofis temizliği gibi değildir. Bu temizlik türü zaman ve emek gerektirir. Bu noktada insanlar bireysel olarak inşaat sonrası temizlik işinde oldukça zorlanırlar. Bu nedenle profesyonel firmalardan hizmet talep etmek oldukça avantaj sağlayan bir durumdur. Firmamız ile iletişime geçerek inşaat sonrası temizlik hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 

Temizlik Ücreti 

Eskişehir bina temizliği firmamız ile iletişim kurarak temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettikleri konulardan biri de temizlik hizmetinin fiyatlarıdır. Firmamız olarak birçok farklı alanda temizlik hizmet veriyoruz. Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman temizliği, zemin temizliği gibi temizlik türleri firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Sonradan bu hizmetler birbirinden farklı olduğu gibi fiyatları da kendi aralarında değişkenlik gösteriyor. Bizler firmamız olarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan avantajlı fiyatlar ile her alanda temizlik hizmeti veriyoruz. Özüm kurumsal temizlik firmamız tarafından sunulan temizlik hizmetlerinin ayrıntıları ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Eskişehir Apartman Temizliği

Eskişehir Apartman Temizliği 

Eskişehir apartman temizliği firmamız olarak apartman temizliği ev temizliği ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik kategorilerinde profesyonel hizmet sunuyoruz. Yaşadığımız ortamın temizliği her gün aksatılmadan yapılmalıdır. Günlük temizlik yüzeysel ve periyodik temizliktir. Bir de haftalık ve aylık yapılan derinlemesine temizlik vardır. Dip köşe temizlik olarak da bilinen bu temizlik evin ya da ofisin her köşesinin ayrıntılı bir şekilde temizlenmesidir. 

Bu sayede yaşam alanlarında hijyen sağlanır. Günümüzde temizlik artık bir sektör haline gelmiştir ve temizlik hizmeti sunan birçok farklı temizlik firması vardır. Bizler de Eskişehir apartman temizliği firması olarak Eskişehir'in tüm semtlerine profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. 

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Eskişehir apartman temizliği hizmeti sunan firmamızdan ev ve ofis temizliği dışında inşaat sonrası temizlik hizmeti için de talepte bulunabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik ev ve ofis temizliğinden daha farklıdır. İnşaattan yeni çıkmış bir evin temizliği bir hayli zordur. Aynı durum tadilat görmüş evler için de geçerlidir. İnşaattan ve tadilattan sonra ortaya çıkan harç kireç ve alçı gibi kalıntıların arındırılması emek gerektirir. Bu işin bireysel olarak yapılması zor bir durumdur. Bu noktada profesyonel hizmet sunan temizlik firmaları ile iletişim kurarak destek almak en akıllıca yoldur. Bizler Eskişehir temizlik firmamız olarak inşaat ve tadilat sonrası ev ve ofis temizliği için profesyonel ekibimiz ile temizlik hizmeti sunuyoruz. 

Ofis Temizliği Hizmeti

Eskişehir apartman temizliği firmamız ofis mağaza ve iş yerleri için profesyonel temizlik hizmeti ile sizlerin yanında. Ofis ve iş yerlerinde çok sayıda insan bir arada çalışır ve dolayısı ile bu gibi yerler daha sık temizliğe ihtiyaç duyar. Her ne kadar ofis temizlik personeli tarafından günlük periyodik temizlik yapılsa da ayrıntılı haftalık ve aylık temizliğin yapılması hijyen sağlanması açısından bir gerekliliktir. İş ortamlarının temiz olması bakteri üremesinin önlenmesi sağlığın korunması için son derece önemlidir. 

Bununla birlikte bu ortamların düzenli ve temiz olması psikolojik olarak da iyi hissettirir ve çalışanların çalışma verimliliği artar. Firmamızdan alacak olduğunuz ofis ve  iş yeri temizliği hizmetinde profesyonel temizlik ekibi görevlendirilir. Ofislerde zemin temizliğinden duvar mobilya lavabo ve wc temizliğine kadar her yer en ince ayrıntısına varana kadar temizlenir. 

Apartman Temizliği Nedir ve Nasıl Yapılır? 

Apartman temizliği için Eskişehir apartman temizliği Özüm kurumsal temizlikfirmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eskişehir'de her mahalleye temizlik hizmeti sunan firmamız apartman temizliği konusunda da profesyonel ekip ile çalışır. Apartmanlar çok fazla insanın giriş çıkış yapmış olduğu yapılardır. Özellikle merdivenler, merdiven korkulukları ve asansörler en sık kullanılan yerlerdir. Bu yerlerin düzenli olarak temizliğinin yapılması ve hijyen sağlanması çok önemlidir. Apartman merdivenleri genellikle haftalık olarak temizlenir. Bununla birlikte apartman bahçesi temizliği de yapılır. Firmamız olarak ortak kullanım alanlarının fazla olduğu apartmanlar için en iyi temizlik hizmeti ile sizlerin yanındayız. 

Eskişehir Ev Temizliği Hizmeti

Günümüzde birçok insan ev temizliği konusunda profesyonel temizlik şirketlerine başvuruyorlar. Özellikle çalışan kesim ya da küçük çocuğu olup da temizlik yapmaya vakit bulamayan kişiler temizlik hizmeti alıyorlar. Bununla birlikte evini tek başına temizlemeye gücü yetmeyen kişiler için de temizlik hizmeti almak son derece ideal. Bu noktada devreye giren Eskişehir apartman temizliği firmamız olarak bizden hizmet talebinde bulunan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Müstakil ev apartman dairesi ya da villa gibi evlerin günlük haftalık ya da aylık temizliği konusunda profesyonel desteği almak istiyor iseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Temizlik Hizmeti Fiyatları

Günümüzde birçok insan profesyonel temizlik hizmeti alıyor ve bu şekilde işlerinin daha kolay olmasını sağlıyor. Temizlik hizmeti farklı kategorilere ayrılır. Ev temizliği iş yeri ve ofis temizliği inşaat sonrası temizlik gibi farklı hizmet kolları mevcuttur. Temizlik hizmetinin fiyatları da talep edilen hizmet türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Bununla birlikte temizliği yapılacak olan alanın büyüklüğü ve kaç tane temizlik personelinin çalışacağı gibi faktörler de temizlik hizmeti fiyatlarını etkiler. Firmamız olarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan kaliteli temizlik hizmeti sunuyoruz. Eskişehir apartman temizliği Özüm kurumsal temizlikfirmamız ile iletişim kurarak fiyatlar ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.