İletişim

Profesyonel Eskişehir temizlik hizmetleri için hemen bize ulaşabilirsiniz.
 

Adresimiz

Kurtuluş mah. Şıngır sok. No 66 daire 12 
 

Telefon Numaramız

05454389510 

Formu Doldurun, Size Ulaşalım.

International

Gizlilik politikamız geçerlidir.

Eskişehir Ev Temizliği

Eskişehir Ev Temizliği

Eskişehir temizliği hizmeti sunan firmamız olarak ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği ve inşaat sonrası temizlik konusunda sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Günümüzde temizlik hizmeti sunan birçok firma vardır. Artık bir sektör haline gelmiş olan temizlik profesyonel olarak sunulan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Temizlik hayatın her alanında mutlak bir gerekliliktir. Temizliğin ve hijyenin olmadığı yerde bir yaşam düşünülemez. Tıpkı yeme, içme gibi temizlik de bir ihtiyaçtır. 

Sağlıklı bireyler ve sağlıklı bir toplum için yaşam alanlarının temizliği şarttır. Bu nedenle evler, iş yerleri, ofisler ve insan yaşamının bulunduğu her yerde temizlik her daim olmalıdır. Bizler firmamız olarak yaşam alanlarının temizliği konusunda profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Eskişehir'de profesyonel temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Eskişehir İş Yeri ve Ofis Temizliği

Eskişehir temizliği hizmeti sunan Özüm kurumsal temizlik firmamız olarak dükkan, mağaza gibi iş yerlerinin temizliği ve ofis temizliği konusunda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Bilindiği gibi mağaza ve ofisler kalabalık insan gruplarının bir arada çalıştığı yerlerdir. Bu gibi yerlerde günlük olarak temizlik yapan görevliler vardır. Ancak bu temizlik derinlemesine temizliğin yerini tutmaz. Bu nedenle ofis ve iş yerlerinin haftalık iki haftalık ya da aylık olarak ayrıntılı bir şekilde temizliğinin yapılan ve hijyen ortamının oluşturulması çok önemlidir. 

Eskişehir temizliği  firmamız olarak çalışma alanlarının temizliği konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Temizlik işlemi bittikten sonra gerek duyulması halinde dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştiriyoruz. 

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nedir ve Nasıl Yapılır? 

İnşaat sonrası temizlik işi zor ve yorucu bir iştir. İnşaattan yeni çıkmış olan daireler veya tadilat görmüş olan evlerin temizliği bireysel olarak oldukça zorlayıcıdır. İnşaat sonrası ev ve ofis temizliği ekip halinde yapılmalıdır. Bu noktada devreye giren Eskişehir temizliği firmamız olarak ev ve iş yerleri için profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. İnşaat sonrasında görülen harç, kireç ve alçı gibi kalıntıları özel ekipmanlar kullanarak zemine ve diğer bölümlere zarar vermeden temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik işinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi almak hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Apartman Temizliği Nedir? 

Eskişehir temizliği Özüm kurumsal temizlik firmamız apartman temizliği hizmeti ile de sizlerin yanında. Apartman temizliği hizmeti kapsamında apartmanların merdiven, asansör merdiven korkuluğu ve bahçe gibi bölümlerinin temizlik işlemi yapılır. Sayılan bu alanlar apartmanda yaşayan kişilerin ortak kullanım alanı olduğundan dolayı sıklıkla temizlenmelidir. Aksi takdirde mikrop üremesi ve hastalık yayılması kaçınılmaz olur. Özel kimyasallar ve temizlik ekipmanları kullanarak apartmanların merdiven, asansör, bahçe ve temizlenmesi gereken tüm alanların temizliğini yapan firmamız almış olduğunuz hizmetten memnun olmanızı sağlar. 

Firmamız olarak bugüne kadar pek çok müşterimize farklı kategorilerde temizlik hizmeti verdik ve hemen hepsinden de olumlu yönde geri dönüşler aldık. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda firma bünyemizde hizmet sunan ekibimizi düzenli olarak eğitimlere tabi tutuyor ve firmamızdan temizlik hizmeti talep eden müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması için gayret gösteriyoruz. 

Temizlik Hizmeti Fiyatları

Günümüzde artık sektörleşmiş olan temizlik pek çok farklı firma tarafından profesyonel anlamda sunulmaya başlanmıştır. Bu firmalar farklı alanlarda sunmuş oldukları temizlik hizmetleri ile karşımıza çıkıyor. Ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri ve mağaza temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi kategoriler bu hizmetin başlıcaları arasında yer alıyor. Ayrıca villa temizliği, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik gibi hizmetler de temizlik firmaları tarafından sunuluyor. Durum böyle olunca da temizlik hizmeti almak isteyen kişiler almak istedikleri temizlik hizmetinin fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor ve bu konuda araştırmalar yapıyorlar. 

Temizlik firmaları farklı alanlarda ve farklı sayıda temizlik ekibi ile hizmet verir. Talep edilen temizlik hizmetinin türü ve kaç kişinin hizmet vereceği gibi unsurlar fiyatlara önemli ölçüde etki eder. Eskişehir temizliği  hizmeti sunan Özüm kurumsal temizlik firmamız olarak müşterilerimize en avantajlı fiyatlar ile kaliteli temizlik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız tarafından sunulan temizlik hizmetinin ayrıntıları ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak için Özüm kurumsal temizlik firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.